Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

rcif_logo_min_v2

 katalog firm

 

Aktualności
"Jak skutecznie porozumiewać się z innymi?" - Warsztaty w Kromerowie PDF 

DSC03524Pracownicy  Warmińsko  Mazurskiego Funduszu "Poręczenia  Kredytowe" systematycznie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach, kursach podnosząc swoje kwalifikacje, kompetencje, doskonaląc posiadane umiejętności i nie tylko...Tym razem uczestniczyli w warsztatach sprzedażowych " Jak skutecznie porozumiewać  się z innymi?". Szkolenie przeprowadzono zgodnie z formułą "warsztatową", zapraszając uczestników do aktywnego udziału w zajęciach, m.in. poprzez  wspólne rozwiązywanie ćwiczeń, zadań, testów,  uczestnictwo w scenkach , itp.

 

Więcej…
 
Pakiet Startowy PDF 

DSC03514 "Pakiet Startowy"  -  pod takim tytułem przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Funduszu "Poręczenia Kredytowe "przeprowadzają cykl spotkań z pracownikami Banków współpracujących z Funduszem w zakresie udzielania poręczeń do kredytów i pożyczek przeznaczonych dla Mikro, Małych i  Średnich Przedsiębiorstw.

 

Więcej…
 
Spotkanie z pracownikami PKO BP S.A. ROD w Olsztynie PDF 
DSC03490_1"Poręczenia kredytów są jednym z najbardziej tradycyjnych i popularnych instrumentów finansowych stosowanych w realizacji celów polityki gospodarczej ukierunkowanej na rozwój sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W porównaniu z innymi formami zabezpieczeń, poręczenie kredytu jest niezwykle płynnym instrumentem, co sprawia, że ogólne ryzyko kredytodawcy jest niższe, niż przy zastosowaniu innych form zabezpieczeń...".
To wstęp do prezentacji jaką przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Funduszu "Poręczenia Kredytowe" w dniu 11.02.2011 roku zaprezentowali podczas spotkania z pracownikami linii biznesowej MSP PKO BP S.A. ROD w Olsztynie.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 następna > ostatnia >>

Strona 61 z 65

 

button01

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Zamowienia

Prezes WMFPK

prezes

Sławomir Gutkowski, Prezes WMFPK

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy

TVN CNBS o WMFPK

rzetelna


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....