Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

rcif_logo_min_v2

 katalog firm

 

Aktualności
"Poręczenie jest dostępne dla wszystkich" - wyniki konkursu - kwiecień PDF 

 P1010134_1Pierwszą laureatką  w Konkursie "Poręczenie jest dostępne dla wszystkich" w prowadzonym przez  Warmińsko-Mazurski Fundusz "Poręczenia Kredytowe" Sp. z o.o. w Działdowie dla Partnerów Biznesowych została Pani Marta Przekop z PKO BP Oddział 1 w Olecku.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
"Jak skutecznie porozumiewać się z innymi?" - Warsztaty w Kromerowie PDF 

DSC03524Pracownicy  Warmińsko  Mazurskiego Funduszu "Poręczenia  Kredytowe" systematycznie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach, kursach podnosząc swoje kwalifikacje, kompetencje, doskonaląc posiadane umiejętności i nie tylko...Tym razem uczestniczyli w warsztatach sprzedażowych " Jak skutecznie porozumiewać  się z innymi?". Szkolenie przeprowadzono zgodnie z formułą "warsztatową", zapraszając uczestników do aktywnego udziału w zajęciach, m.in. poprzez  wspólne rozwiązywanie ćwiczeń, zadań, testów,  uczestnictwo w scenkach , itp.

 

Więcej…
 
Pakiet Startowy PDF 

DSC03514 "Pakiet Startowy"  -  pod takim tytułem przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Funduszu "Poręczenia Kredytowe "przeprowadzają cykl spotkań z pracownikami Banków współpracujących z Funduszem w zakresie udzielania poręczeń do kredytów i pożyczek przeznaczonych dla Mikro, Małych i  Średnich Przedsiębiorstw.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 następna > ostatnia >>

Strona 61 z 65

button01

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Zamowienia

Prezes WMFPK

prezes

Sławomir Gutkowski, Prezes WMFPK

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy

TVN CNBS o WMFPK

rzetelna


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....