Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

rcif_logo_min_v2

 katalog firm

 

Aktualności
Spotkanie z pracownikami PKO BP S.A. ROD w Olsztynie PDF 
DSC03490_1"Poręczenia kredytów są jednym z najbardziej tradycyjnych i popularnych instrumentów finansowych stosowanych w realizacji celów polityki gospodarczej ukierunkowanej na rozwój sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W porównaniu z innymi formami zabezpieczeń, poręczenie kredytu jest niezwykle płynnym instrumentem, co sprawia, że ogólne ryzyko kredytodawcy jest niższe, niż przy zastosowaniu innych form zabezpieczeń...".
To wstęp do prezentacji jaką przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Funduszu "Poręczenia Kredytowe" w dniu 11.02.2011 roku zaprezentowali podczas spotkania z pracownikami linii biznesowej MSP PKO BP S.A. ROD w Olsztynie.
Więcej…
 
Reporęczenie PO RPW PDF 
Dnia 04.02.2011 Fundusz otrzymał pozytywną decyzję Banku Gospodarstwa Krajowego o udzieleniu wsparcia w wysokości  15 000 000 zł. W ramach Projektu "Reporęczenia szansą na zwiększenie finansowania zewnętrznego MSP.Instrument wsparcia funduszy poręczeniowych w Polsce Wschodniej" realizowanego  ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 - 2013.
Więcej…
 
Zjazd KSFP PDF 
p1110048W dniach 10-11 stycznia 2011r. odbył się w Sterdyni (pałac Ossolińskich) zjazd Krajowego Stowarzyszenia Funduszy Poręczeniowych. Zjazd wyznaczył  kierunki działania dla stowarzyszenia oraz wybrał nowy Zarząd w składzie:
Tomasz Bąkowski - Prezes Zarządu
Barbara Bartkowiak - Członek Zarządu
Marek Stefanina - Członek Zarządu
Janusz Hawrył - Członek Zarządu
Ryszard Nosowicz - Członek Zarządu


 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 następna > ostatnia >>

Strona 62 z 65

button01

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Zamowienia

Prezes WMFPK

prezes

Sławomir Gutkowski, Prezes WMFPK

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy

TVN CNBS o WMFPK

rzetelna


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....