Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

rcif_logo_min_v2

 katalog firm

 

Aktualności
2- dniowe szkolenia w całej Polsce, udział bezpłatny! O funduszach europejskich dla przedsiębiorców. PDF 

altChcesz wziąć bezpłatny udział w szkoleniach oraz konferencjach na temat funduszy europejskich w swoim województwie? Taką właśnie możliwość daje Ci nowy projekt „Fundusze europejskie - jakie to proste. Działania edukacyjne dla przedsiębiorców sektora MSP z zakresu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”.

Więcej…
 
Bony na innowacje dla MŚP PDF 

altBon na innowacje to program prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Z budżetu programu można prowadzić projekty realizowane przez jednostkę naukową, mające na celu rozwój produktów i usług w małych i średnich przedsiębiorstwach. Mowa o opracowaniu nowego lub znacząco ulepszonego istniejącego wyrobu, usługi, projektu wzorniczego czy technologii produkcji. Dzięki temu polska gospodarka ma zwiększyć swoją konkurencyjność.

Więcej…
 
Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców PDF 

altJak pozyskać dotacje na dokształcanie pracowników? Właśnie tego dowiedzą się przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw na bezpłatnych spotkaniach informacyjnych. Spotkania z cyklu "Środa z funduszami" odbędą się 5 sierpnia br. w Olsztynie, Ełku i Elblągu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 65

button01

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Zamowienia

Prezes WMFPK

prezes

Sławomir Gutkowski, Prezes WMFPK

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy

TVN CNBS o WMFPK

rzetelna


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....