Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

rcif_logo_min_v2

 katalog firm

 

Aktualności
Program Leasing Eko Energia PDF 

Nowa atrakcyjna oferta Warmińsko-Mazurskiego Funduszu „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. w Działdowie dla przedsiębiorców.  Program Leasing Eko Energia, to szansa uzyskania do 5% premii w programie finansowania energooszczędnych maszyn i urządzeń.

Więcej…
 
Spotkania biznesowe (B2B) dla branży agrofood podczas targów ALIMENTARIA 2016 - Barcelona PDF 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych (B2B) dla branży spożywczej. Spotkania organizowane są 27 kwietnia 2016 w Barcelonie (Hiszpania) podczas międzynarodowych targów ALIMENTARIA 2016. Współorganizatorem wydarzenia jest ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Więcej…
 
Nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa technologicznego w firmie PDF 

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ogłasza nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa technologicznego w firmie finansowanego ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 65

button01

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Zamowienia

Prezes WMFPK

prezes

Sławomir Gutkowski, Prezes WMFPK

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy

TVN CNBS o WMFPK

rzetelna


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....