Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

Internetowe Rewolucje - platforma dla cyfrowych przedsiębiorców PDF 

Jeśli interesuje Cię biznes internetowy, powstała właśnie ciekawa platforma "Internetowe Rewolucje". Już teraz możesz skorzystać z darmowych lekcji, które pokarzą jak rozwijać swój biznes w Internecie. Inicjatorem projektu jest Google Polska, a skierowany jest do przedstawicieli małych i średnich firm. Celem jest podniesienie kompetencji cyfrowych polskich firm. Program będzie realizowany do końca 2016 r.

Platforma Internetowe Rewolucje powstała by pomagać przedsiębiorcom oraz wszystkim tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o potencjale, jaki kryje internet i rozwijać kompetencje cyfrowe. Umieszczone na niej materiały wideo są zróżnicowane tematycznie i dotyczą m.in. narzędzi do analizy danych, aplikacji mobilnych czy skutecznego wykorzystywania potencjału mediów społecznościowych.

Dzięki szkoleniom przedsiębiorcy będą w stanie nie tylko wprowadzić rozwiązania internetowe w swojej działalności, ale przede wszystkim zrobić to świadomie i w optymalny dla swoich potrzeb sposób. Dla niektórych firm może to oznaczać po prostu obecność w internecie, dla innych nastawienie na użytkowników internetu mobilnego, wdrożenie sprzedaży internetowej lub wykorzystanie narzędzi w chmurze, niektóre z kolei mogą rozpocząć cyfrowy eksport. W ramach programu Internetowe Rewolucje firmy będą mogły skorzystać z indywidualnych warsztatów dotyczących wykorzystania rozwiązań adekwatnych do ich potrzeb, a także uczestniczyć w otwartych sesjach szkoleniowych.

A oto tematy z jakimi możesz zapoznać się dzięki platformie:
„Możliwości w Internecie” - świat wszedł w erę cyfrową,  wykorzystaj w pełni jej możliwości, aby rozwijać firmę, karierę i własne ambicje. Poznaj trendy i sprawdź, czego możesz się spodziewać.
„Twoje pierwsze kroki na drodze do sukcesu online” - Internet oferuje mnóstwo możliwości promocji firmy i własnej osoby. Dowiedz się, jak działają poszczególne kanały internetowe.
„Zadbaj o swoją obecność w Internecie” - w internecie możesz zaistnieć na wiele różnych sposobów. Poznaj dostępne opcje i opracuj plan działań online.
„Nawiąż kontakt przez e-mail” - zadbaj o rozwój relacji i zdobywaj nowych klientów dzięki marketingowi e-mailowemu.
„Pierwsze kroki z wyszukiwarkami” - dowiedz się, jak działają, dlaczego są ważne, jak wpłyną na Twoją firmę i dlaczego stanowią klucz do Twojego sukcesu w internecie.
„Daj się poznać dzięki wyszukiwarce internetowej” - prezentuj swoją ofertę osobom poszukującym w internecie sprzedawanych przez Ciebie produktów lub usług. Oto pełne wprowadzenie do optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO).
„Wykorzystaj potencjał wyszukiwania” - w jaki sposób możesz można Cię zauważyć.
„Daj się zauważyć dzięki reklamom w wyszukiwarkach” - chcesz wiedzieć, jak prezentować reklamy osobom szukającym dokładnie tego, co oferujesz? Poznaj podstawy marketingu w wyszukiwarkach (SEM).
…. i wiele innych.

Aby skorzystać z darmowej nauki wejdź na stronę internetowych rewolucji i korzystaj: https://rewolucje.withgoogle.com/topic-library

Źródło: dofinansowaniedlafirm.pl

 

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....