Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

Nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa technologicznego w firmie PDF 

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie ogłasza nabór wniosków o przeprowadzenie doradztwa technologicznego w firmie finansowanego ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland.

Kto może złożyć wniosek? O tę usługę mogą wnioskować Małe i Średnie Przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego.

Jaki jest poziom dofinansowania? Usługa finansowana jest w 100% ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland. Firma składająca wniosek nie ponosi żadnych kosztów.

Na czym polega usługa? Jest to usługa doradcza wykonywana przez specjalistów w wybranej dziedzinie, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu udzielą wskazówek i rekomendacji do dalszego działania.  Obejmuje ona następujące działania:

- zidentyfikowanie potrzeb technologicznych przedsiębiorstwa,

- wskazanie technologii kluczowych dla rozwoju firmy,

- umieszczenie profilu firmy w międzynarodowej bazie danych.

Jakie jest kryterium wyboru? Jedynym kryterium wyboru jest pierwszeństwo zgłoszeń. Oferta jest ważna do wyczerpania środków.

Do kiedy należy złożyć wniosek? Wnioski przyjmowane będą do 31.03.2016 r. godz. 15:00.

Jak należy złożyć wniosek? Wniosek należy złożyć drogą mailową, wysyłając uzupełniony formularz zgłoszeniowy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Niezbędne dokumenty

Formularz zgłoszeniowy – do pobrania

umowa o poufności -do pobrania

regulamin poufności- do pobrania

formularz audytu- do pobrania

 

Źródło: http://www.uwm.edu.pl/ciitt/?p=4675

 

Firmy współpracujące

Park Naukowo-Technologiczny w EłkuMazurski Bank Spółdzielczy w GiżyckuBank DnB NORD Polska BANK BGZDziałdowska Agencja RozwojuBS BRODNICABS IławaMillennium LeasingFundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w GołdapiFundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w SuwałkachFundacja Rozwoju Regionu ŁuktaBank BPSMillennium BankBank PekaoPKO Bank PolskiWarmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w OlsztynieGetin Bank

Reklama Radio 7

Seminaria RCIF

Działdowskie Targi Pracy


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....