Nasza sonda

Jakie kwoty poręczeń Cię interesują?
 

Informacja o ciasteczkach

Polska Wschodnia PDF 

 
 
PO
Fundusze Europejskie - dla rozwoju Polski Wschodniej.

Projekt współfinansowany przez  Unię  Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. 

P1010150
W dniu 3 czerwca 2011r. Pan Marek Stefanina  Prezes Zarządu  WMF "Poręczenia Kredytowe" Sp. z o. o. i Pan Dariusz Wieloch Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentu Inżynierii Finansowej w Banku Gospodarstwa Krajowego podpisali umowę na realizację projektu „Reporęczenia szansą na zwiększenie finansowania zewnętrznego MSP. Instrument wsparcia funduszy poręczeniowych w Polsce Wschodniej”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Wartość projektu wynosi 15.000.000,00 zł. Projekt skierowany jest do przedsiębiorców sektora MSP z terenu województwa warmińsko-mazurskiego ubiegających się o kredyty i pożyczki przez banki. Wartość jednostkowego poręczenia nie może przekroczyć 500.000 zł i jednocześnie 80% wartości kredytu lub pożyczki. W ramach projektu poręczenia udzielane są na okres maksimum 66 miesięcy. Prowizja za udzielone poręczenie wynosi 1,2 %, dla podmiotów start-up 1,4% wartości udzielonego Poręczenia. Limit Reporęczenia został zmiejszony do kwoty 9.000.000,00 zł. Okres Budowy Portfela do dnia 20.07.2013r.
 
 
 
Kolejne Reporęczenie PO RPW
 
W dniu 2 kwietnia 2012 r. Pan Marek Stefanina  Prezes Zarządu  Warmińsko-Mazurskiego Funduszu  "Poręczenia Kredytowe" Sp. z o. o. w Działdowie  i Pan Dariusz Wieloch Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej w Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie podpisali umowę na realizację projektu „Reporęczenia i pożyczki  szansą na zwiększenie finansowania zewnętrznego MSP. Instrument wsparcia funduszy poręczeniowych i pożyczkowych w Polsce Wschodniej”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Limit reporęczenia wynosi 10.000.000,00 zł. Poręczenia w ramach linii reporęczeniowej  PO RPW będą udzielane dla  mikro, małych i średnich przedsiębiorców  działających na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego  dla kredytów i pożyczek  udzielanych przez banki i instytucje finansowe. Okres Budowy Portfela do dnia 31.03.2014r.
 
 
 
 
 
 
 


Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu umożliwienia i ułatwienia Państwu korzystania z usług dostępnych w serwisie, a także w celach statystycznych i marketingowych. Więcej....