logo min
logotypy wmfpk

PO

Fundusze Europejskie - dla rozwoju Polski Wschodniej.

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

PO RPW I

W dniu 3 czerwca 2011r. Pan Marek Stefanina Prezes Zarządu WMF "Poręczenia Kredytowe" Sp. z o. o. i Pan Dariusz Wieloch Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentu Inżynierii Finansowej w Banku Gospodarstwa Krajowego podpisali umowę na realizację projektu „Reporęczenia szansą na zwiększenie finansowania zewnętrznego MSP. Instrument wsparcia funduszy poręczeniowych w Polsce Wschodniej”. Projekt realizowany był w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Projekt skierowany był do przedsiębiorców sektora MSP z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego ubiegających się o kredyty i pożyczki udzielane przez banki. Limit Reporęczenia wynosił 8 420 160,00 zł.

PO RPW II

W dniu 2 kwietnia 2012 r. Pan Marek Stefanina Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Funduszu "Poręczenia Kredytowe" Sp. z o. o. w Działdowie i Pan Dariusz Wieloch Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej w Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie podpisali umowę na realizację projektu „Reporęczenia i pożyczki szansą na zwiększenie finansowania zewnętrznego MSP. Instrument wsparcia funduszy poręczeniowych i pożyczkowych w Polsce Wschodniej”. Projekt realizowany był w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Projekt skierowany był do przedsiębiorców sektora MSP z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego ubiegających się o kredyty i pożyczki udzielane przez banki i instytucje finansowe. Limit Reporęczenia wynosił 5 000 000,00 zł.

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Ok