logo min


Rating funduszu: A- z perspektywą "stabilną"


logotypy wmfpk

Aktualności

Działania UE wobec pandemii COVID-19

“Tylko dzięki solidarności i skoordynowanemu ogólnoeuropejskiemu działaniu będziemy w stanie skutecznie walczyć z tym kryzysem. Solidarność ma tutaj kluczowe znaczenie, by zapewnić, że wszystkie środki niezbędne do zwalczenia tej epidemii dotrą do wszystkich potrzebujących"

Zobacz cały dokument >>

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur

Informujemy o uruchomieniu przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego Platformy Przedsiębiorczości Warmii i Mazur (https://biznes.warmia.mazury.pl/).

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur powstała z myślą o przedsiębiorstwach z regionu, osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszystkich osobach poszukujących informacji gospodarczej z województwa warmińsko-mazurskiego. Celem utworzenia Platformy było zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie.

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur dostępna jest również na Facebooku (https://www.facebook.com/PlatformaPrzedsiebiorczosciWiM/). Zachęcam do odwiedzania strony i polubienia profilu Platformy Przedsiębiorczości Warmii i Mazur na Facebooku.

Instytucje zainteresowane zamieszczeniem ich oferty na Platformie zachęcamy do kontaktu z Biurem Przedsiębiorczości Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (biznes@warmia.mazury.pl), inicjatorem pomysłu, odpowiedzialnym za koordynacje i prowadzenie strony.

Szanowni Państwo

Z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa, w trosce o zdrowie pracowników i interesantów, zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszym Funduszu.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać

* telefonicznie 23 697 50 52

* drogą mailową na adres: sekretariat@poreczenia-kredytowe.info

Kontakty telefoniczne i e-mailowe do wszystkich pracowników Warmińsko-Mazurskiego Funduszu „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. w Działdowie znajdują się na stronie internetowej: Kontakt 

Życzenia świąteczne

kartka tlo

Pełnych ciepła, spokoju i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślności i sukcesów
w Nowym 2020 Roku

życzy
Prezes Zarządu
ze Współpracownikami

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Ok