logo min
logotypy wmfpk

wmfpkprzedsiebiorcze

podpisanie umowy z kandydatemWarmińsko-Mazurski Fundusz „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. w Działdowie podpisał kolejne porozumienia o współpracy przy udzielaniu poręczeń „de minimis” w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw przez instrumenty finansowe” (RPO WiM 2014-2020). W ostatnich dniach do grona banków obsługujących nasze poręczenia RPO 2014-2020 dołączyły: Bank Spółdzielczy w Iławie, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku, Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie.

Udzielane poręczenia będą stanowiły zabezpieczenie kredytów, pożyczek oraz leasingów udzielanych przez Banki Spółdzielcze dla przedsiębiorców z sektora MŚP prowadzących działalność gospodarczą i realizujących finansowane przedsięwzięcie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Pomoc w postaci Poręczeń w ramach powyższego projektu jest dla mikro, małych i średnich Przedsiębiorstw bezpłatna!

Poręczenie ułatwi dostęp do zewnętrznego finansowania firmy oraz pomoże Przedsiębiorcy uzyskać kredyt na lepszych warunkach. To nowe możliwości dla Firm, które ze względu na brak odpowiednich zabezpieczeń prawnych lub brak historii kredytowej nie otrzymałyby finansowania. Kredyt objęty poręczeniem wpłynie na poprawę potencjału konkurencyjnego Przedsiębiorstw oraz podniesienie zdolności do rozszerzenia oferty o nowe produkty lub usługi.

Wartość zabezpieczenia w formie Poręczenia to nawet 500.000,00 zł na okres do 84 miesięcy – bez dodatkowych kosztów dla Przedsiębiorcy!

 loga 2019

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Ok