logo min
logotypy wmfpk

IMAG0931W dniach 29-30 listopada 2018 r. w Hotelu Magellan w Bronisławowie odbył się Zjazd Funduszy Poręczeniowych połączony z konferencją poświęconą „Współpracy Funduszy Poręczeniowych z Sektorem Bankowości Spółdzielczej oraz wyzwaniom wdrażania instrumentów finansowych w roku 2019”.

Celem spotkania było podsumowanie sytuacji Funduszy Poręczeniowych na polskim rynku w 2017 roku, omówienie wyników działalności poręczeniowej, aktywność Funduszy Poręczeniowych w Polsce oraz prognozy i kierunki przyszłych działań Funduszy Poręczeniowych.

Podczas konferencji przedstawione zostały możliwości i bariery w rozwijaniu współpracy z SGB Leasing, dokonana została prezentacja BPS Faktoring, w której zaznaczono rolę Poręczeń w transakcjach faktoringowych.

Podsumowanie konferencji poprzedził Panel Dyskusyjny z Udziałem przedstawicieli Zarządów SGB Bank i BPS Bank nt. Rola Regionalnych i Lokalnych Funduszy Poręczeniowych we wdrażaniu Inicjatywy JEREMIE 2, zastosowanie poręczeń w procesie udzielania kredytów przez Banki Spółdzielcze, próba rozwiązań systemowych.

Warmińsko-Mazurski Fundusz „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. reprezentował Pan Sławomir Gutkowski Prezes Zarządu.

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Ok